chorotaxia.gr, poleodomia.gr chorotaxia.gr, poleodomia.gr chorotaxia.gr, poleodomia.gr chorotaxia.gr, poleodomia.gr
 
 
 
 
�������������������� - ��������������
[ Ημερομηνία καταχώρησης: 19-11-13 ]
24-11-2013: Εκλογές ΤΕΕ

Υποψηφιότητες ΜΧΠΠΑ για περιφερειακά τμήματα και για την Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Αρχιτεκτόνων (όπου και ανήκουμε) μέσω της οποίας εκλέγονται 5 μέλη της Κεντρικής Αντιπροσωπείας.

Δείτε περισσότερα για τους υποψήφιους ΜΧΠΠΑ ...



Στις 24 Νοεμβρίου 2013 θα διενεργηθούν οι εκλογές για την εκλογή αιρετών μελών:
1. Της Κεντρικής Αντιπροσωπείας
2. Των Επιστημονικών Επιτροπών των 9 Βασικών Ειδικοτήτων
3. Του Ανώτατου Πειθαρχικού Συμβουλίου
4. Των Περιφερειακών Αντιπροσωπειών
5. Των Περιφερειακών Πειθαρχικών Συμβουλίων

Αναλυτικές οδηγίες ψηφοφορίας δείτε εδώ
Μάθετε που ψηφίζουμε εδώ

Υποψήφιοι Μηχανικοί Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης ανά όργανο για το οποίο εκλέγονται και παράταξη.

Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Αρχιτεκτόνων (ανήκουν οι ΜΧΠΠΑ)
Ψηφίζουν όλοι οι ΜΧΠΠΑ και ΑΜ - Πανελλαδικά
1. Γιώργος Μπάκης, Ριζοσπαστική Πρωτοβουλία Μηχανικών
2. Νίκος Καπιτσίνης, Αριστερή Κίνηση Εργαζομένων Αρχιτεκτόνων

Αντιπροσωπεία του Περιφερειακού Τμήματος Κεντρικής Μακεδονίας
Όσοι ψηφίζουν στο περιφερειακό - Όλες οι ειδικότητες μηχανικών
1. Χρυσόστομος Μακράκης - Καραχάλιος, Δημοκρατική Συμπαράταξη Μηχανικών
2. Παναγιώτης Γατσουλιάς, Δημοκρατική Συμπαράταξη Μηχανικών

Αντιπροσωπεία του Περιφερειακού Τμήματος Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας
Όσοι ψηφίζουν στο περιφερειακό - Όλες οι ειδικότητες μηχανικών
1. ʼννα Γιαννιού, Μαζί για το ΤΕΕ - ΔΚΜ - Συνεργαζόμενοι Μηχανικοί
2. Χρήστος Κουτάκος, Μαζί για το ΤΕΕ - ΔΚΜ - Συνεργαζόμενοι Μηχανικοί
3. Ευαγγελία Γκαντούνα,  Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών

Αντιπροσωπεία του Περιφερειακού Τμήματος Μαγνησίας
Όσοι ψηφίζουν στο περιφερειακό - Όλες οι ειδικότητες μηχανικών
1. Μάρθα Καρυώτη,  Αυτόνομοι Μηχανικοί Μαγνησίας,
2. Ευτυχία (Έφη) Αντωνίου,  Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών - Ενωτική Πρωτοβουλία
3. Δημήτρης Καλεσόπουλος, Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών - Ενωτική Πρωτοβουλία
4. Χαράλαμπος Κραβαρίτης, Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών - Ενωτική Πρωτοβουλία
5. Κυράτσω Μηλάκα, Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών - Ενωτική Πρωτοβουλία
6. Φανή Σαμαρά, Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών - Ενωτική Πρωτοβουλία
7. Αικατερίνη Καμπέρη,  Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών

Αντιπροσωπεία του Περιφερειακού Τμήματος Δυτικής Μακεδονίας
Όσοι ψηφίζουν στο περιφερειακό - Όλες οι ειδικότητες μηχανικών
1. Αναστασία Νικολή, Ενεργοί Μηχανικοί Δυτικής Μακεδονίας
2. Νίκος Δαλάκης, Δυναμικό ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας

Αντιπροσωπεία του Περιφερειακού Τμήματος Δυτικής Κρήτης
Όσοι ψηφίζουν στο περιφερειακό - Όλες οι ειδικότητες μηχανικών
1. Βασίλης Μαθιουδάκης, Δημοκρατική ενωτική Κίνηση Μηχανικών

Αντιπροσωπεία του Περιφερειακού Τμήματος Ανατολικής Στερεάς
Όσοι ψηφίζουν στο περιφερειακό - Όλες οι ειδικότητες μηχανικών
1. Κων/νος Κολλιόπουλος, Ενωτική Κίνηση Μηχανικών Ανατολικής Στερεάς
2. Χρήστος Τσαμαντάνης, Ενωτική Κίνηση Μηχανικών Ανατολικής Στερεάς



 
site created and hosted by